Русалчин ставок – місце, де перетинаються світи, де людське зустрічається зі звіриним, за ними споглядає потойбічне і жодним чином не зрозуміє, хто тут головніший чи важливіший. Мандрівка до загадкового ставка Гриця та Діда Миколи не обіцяла особливих пригод, але стала такою оказією, яка проявила багато надзвичайного. Такого, що можна побачити лише, якщо дивитися в саму суть. В той же час ми бачимо шлях самотнього вовка, він іде він своєю дорогою і ніби мета в нього геть інша, але чомусь він так по-людськи шукає свою приховану долю. Кожен з них пройде свою ініціацію, кожен зміниться. Дізнайтеся як.

Вистава «Русалчин ставок» є істотною частиною проєкту БайкиХаб, вона створена з байок, які команда ретельно відбирала, виконуючи свій головний задум: розкрити красу, глибину і особливу філософію текстів байок українських авторів. У виставі ви почуєте мудрощі Григорія Сковороди, Семена Гулака-Артемовського, Євгена Гребінки, Леоніда Глібова, Юрія Федьковича. Це невеличкі зустрічі героїв або визначні повороти, серед яких нема зайвих, бо з них ми всі створені. З таких зустрічей створене саме життя.
Проєкт БайкиХАБ реалізується за підтримки Українського культурного фонду, у партнерстві з Харківським театром для дітей та юнацтва та Honey Academy.
Вхід за реєстрацією https://forms.gle/kVoCmZ1qsxMwQjBF7

Постановка - Яна Зеленська та Заслужений артист України Сергій Городецький
Сценографія – Діана Ходячих
Хореографія - Анастасія Єрьоміна
Вокальні рішення – Надія Алюнова
Музичне оформлення - Дмитро Абрамов
Актори:
Руслан Романов
Роман Каверзін
Максим Богаєнко
Наталія Перепелиця
Анна Ревізор
Маргарита Бордіян
Павло Федорченко
Єлизавета Кравець
Аліна Богданович
Олеся Захарова
П’єса Яни Зеленської за мотивами байок Г. Сковорода, Є. Гребінка, Л. Глібов, Ю. Федькович, П. Гулак-Артемовський та народних пісень