Вистава-мандрівка "Казки Джулії. Кит і Равлик" 2+

Вистава-мандрівка "КАЗКИ ДЖУЛІЇ. КИТ І РАВЛИК" 2+ для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку та їх батьків. Агов! Хто зі мною побачити світ? Це казка про мале Равленя, яке неймовірно сильно прагне побачити який світ великий. А показувати йому цей світ буде довжезний і грізний Кит- Горбань. Їм доведеться побачити багато чарівного, цікавого і, навіть, небезпечного. Побачивши весь світ разом вони стануть нерозлучними друзями. І наш маленький герой для цього величезного світу стане великим героєм – він урятує свого друга Кита. А ще він навчить свою родину мандрувати. Авторка тексту – Джулія Дональдсон, найвідоміша англійська сучасна казкарка, твори якої дуже полюбляють діти всього світу, і наші украінські діточки теж. Режисерка вистави, Яна Зеленська, отримала приз глядацьких симпатій за ескіз цієї вистави на конкурсі TAKING THE STAGE 2017 від British Council Ukraine.
Джулія Дональдсон
Це неймовірна Джулія Дональдсон, англійська авторка книжки про мандри Кита і Равлика.
Її сьогодні знають у різних куточках нашої планети, саме як авторку дитячих віршів-казок. У своїх коротких текстах вона може вмістити дуже драматичні сюжети, в яких кожна фраза розкривається вихором подій. Читач відразу стає співучасником, а може навіть співавтором, бо ці картинки відразу з'являються у твоїй уяві.
Нам здається, що найголовніший секрет її успіху - це постійні зустрічі з маленькими глядачами. Джулія і її гітара мандрують світом і розповідають нові і старі твори дітям. Це маленькі концерти, або навіть інтерактивні вистави.
Серйозні високолобі науковці аналізують секрети її світового успіху, а вона тим часом створює нові чарівні казки.